ETÇ BİLGİSAYAR & GÜVENLİK
KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Uye_olÜyelik Sonrası E.Postanıza Gelen Meil İçindeki Aktifleştirme Linkine Tıklamadıgınızda Üyelik TAMAMLANMAYACAKTIR.!

| ~~ YÖNETİM ~~ |
KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Uye_olÜyelik Sonrası E.Postanıza Gelen Meil İçindeki Aktifleştirme Linkine Tıklamadıgınızda Üyelik TAMAMLANMAYACAKTIR.!

| ~~ YÖNETİM ~~ |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 GÜN 24 SAAT BİLGİSAYAR GÜVENLİK VE CEP TELEFONU İLE TEKNİK DESDEK ALABİLECEGİNİZ NUMARAMIZ 0541 320 55 50

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM

+18
larkiy
diclekentli
yasargullu
adanus
tongili
denemehesap
haruncilek
sasuke
aska_surgun
lrozgur
huso6036
a197321
yhnkks
aytekin2734
uasgad
jinkataba
xxnırvanaxx
ERDAL ÇELEBİ
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
sasuke
ÇIRAK
ÇIRAK
sasuke

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Rep Gücü Rep Gücü : 1
Başarı Sistemi : 1
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/05/11
Yaş Yaş : 30

KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 12:05 pm

Ben indiremiyorum neden linke her tıkladığımda karşıma başka bir sayfa çıkıyor. İlgilenirseniz sevinirim ayrıca anlatımınız çok güzel teşekkür ederim ancak programı acilen indirmem gerekli
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 190
Rep Gücü Rep Gücü : 444
Başarı Sistemi : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/05/10
Yaş Yaş : 38

KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 7:32 pm

sasuke demiş ki:
Ben indiremiyorum neden linke her tıkladığımda karşıma başka bir sayfa çıkıyor. İlgilenirseniz sevinirim ayrıca anlatımınız çok güzel teşekkür ederim ancak programı acilen indirmem gerekli

nasıl bir sayfa çıktıgını söyleseydiniz yönlendirmem kolay olurdu dilerseniz telefonla ulaşabilirsiniz, numaranızı düşürürseniz arayada bilirsim telefondan yönlendiririm.

bazen başka sayfa çıkıyor fakat bu hostingle alakalı bizle degil 4 saniye beklerseniz üst sağ köşede skip yazar bu yazıyı gördükten sonra ona tıklayın hotfileye yönlendirileceksiniz... bu sayfayı göremiyorsanız telefonla ulaşabilirsiniz.

( acil durumlarınız lütfen telefon yolu ile iltiniz wep hizmetlerini her dk kontrol etme imkanımız bulunmamaktadır. )
https://etcbilgisayar.yetkin-forum.com
haruncilek
ÇIRAK
ÇIRAK
haruncilek

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/05/11
Yaş Yaş : 31

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 3:12 pm

sa virus programını indirdim emegine saglık fakat premium olmadıqı için trial reset için bkliyorum ancak dosya boyutu için 0 mb diyo skıntı mı var acaba
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 5:28 pm

haruncilek demiş ki:
sa virus programını indirdim emegine saglık fakat premium olmadıqı için trial reset için bkliyorum ancak dosya boyutu için 0 mb diyo skıntı mı var acaba

geri bildiriminiz için ben teşekür ederim; talebiniz doğrultusunda linkleri kontrol ettim , dediginiz gibi 0 mb gözüküyor fakat bir proplem yok siteden kaynaklı bir sorun olmalı indirdiginizde gerekli dosyalar içinde alttaki resimde görüldğü gibi inme esanısnda kb tı gözülüyor

KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Ekran_10
denemehesap
ÇIRAK
ÇIRAK
denemehesap

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/05/11
Yaş Yaş : 39

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 8:21 am

üstad şimdi kurdum ve bir sıkıntı yaşamadım şuanda herşey yolunda gidiyor emeklerin için teşekkür ederim.
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 4:40 pm

denemehesap demiş ki:
üstad şimdi kurdum ve bir sıkıntı yaşamadım şuanda herşey yolunda gidiyor emeklerin için teşekkür ederim.

rica ederim güle güle kullanın bir sıkıntı yaşarsanız telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.
tongili
ÇIRAK
ÇIRAK
tongili

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Rep Gücü Rep Gücü : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/11
Yaş Yaş : 67

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 8:06 am

emeğine sağlık teşekkürler
adanus
ÇIRAK
ÇIRAK
adanus

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/11
Yaş Yaş : 44

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 8:49 am

Hay Allah Razı Olsun Kardeş. Süper Olmuş.
yasargullu
ÇIRAK
ÇIRAK
yasargullu

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/11
Yaş Yaş : 50

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 9:57 am

çok teşekkürler Allah sizlerden razı olsun.
diclekentli
ÇIRAK
ÇIRAK
diclekentli

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/06/11
Yaş Yaş : 46

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 10:12 pm

teşekkürkler
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 10:34 pm

diclekentli demiş ki:
teşekkürkler

rica ederim güle güle kullanın...
larkiy
ÇIRAK
ÇIRAK
larkiy

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/06/11
Yaş Yaş : 44

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 3:17 pm

kardeş ben bi hata aldım bu nedir yardımcı olabilirmisin sana zahmet

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 7:55 am

larkiy demiş ki:
kardeş ben bi hata aldım bu nedir yardımcı olabilirmisin sana zahmet

DOSYA İÇİNDEKİ BU DOSYA YA TIKLA YÖNERGELERİ İZLE Kaspersky Trial Reset 2011(32-bit)- TURKISH

AYNI ŞEKİLDE KAYDA ERİŞİLEMİYOR HATASI ALIRSAN DOSYA YI YENİDEN İNDİR MASA ÜSTÜNDE AÇ DENE

BANA ULAŞIP DAHA HIZLI YANIT ALMAK İÇİN

0541 320 55 50

YUKARDAKİ BİLGİLERİ KULLAN ŞEHİR DIŞINDA OLMAMDAN DOLAYI SORULARINIZI GECİKMELİ YANITMAKTAYIM BU DURUMDAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM....
aperion06
ÇIRAK
ÇIRAK
aperion06

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/08/11
Yaş Yaş : 33

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 11:57 pm

çok süper uzun zamandır böyle birşey arıyorum teşekkürler ellerine sağlık
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 9:07 am

aperion06 demiş ki:
çok süper uzun zamandır böyle birşey arıyorum teşekkürler ellerine sağlık
rica ederim kardeş paylaşımı seviyorz hele ki sizin gibi emeginizi esirgemeyip yazanlar olunca dahada mutlu oluyoruz güle güle kullan...
passioncrown
ÇIRAK
ÇIRAK
passioncrown

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/08/11
Yaş Yaş : 36

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 2:43 pm

Çook teşekkürler...
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 2:44 pm

passioncrown demiş ki:
Çook teşekkürler...
yardımcı olabildiysek ne mutlu bize, güle güle kullan
kemal_82
ÇIRAK
ÇIRAK
kemal_82

Rep Gücü Rep Gücü : 5
Başarı Sistemi : 4
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/11
Yaş Yaş : 42

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 01, 2011 9:42 am

Program Aynen Dediğiniz Gibi Çalışıyor Sorunsuz bir şekilde. Allah Razı olsun Çok teşekkür ederim Sürekli Format atma derdinden kurtuldum. Başka Antivirüs kullanmıyorum kasper de 30 gün olduğu için son 3 yılın versionlarını yükledikten sonra her 90 günde bir reset atmak zorunda kalıyordum ÇOk teşekkür ederim tekrardan Elleriniz Dert görmesin...
2012 in de trial reset programı varmı acaba?
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 01, 2011 10:24 am

kemal_82 demiş ki:
Program Aynen Dediğiniz Gibi Çalışıyor Sorunsuz bir şekilde. Allah Razı olsun Çok teşekkür ederim Sürekli Format atma derdinden kurtuldum. Başka Antivirüs kullanmıyorum kasper de 30 gün olduğu için son 3 yılın versionlarını yükledikten sonra her 90 günde bir reset atmak zorunda kalıyordum ÇOk teşekkür ederim tekrardan Elleriniz Dert görmesin...
2012 in de trial reset programı varmı acaba?

ben teşekür ederim 2012 ninde trial reseti var ama henüz test etmedim çalıştıgını gördüğümde sadece trial reseti meilinize atarım
kemal_82
ÇIRAK
ÇIRAK
kemal_82

Rep Gücü Rep Gücü : 5
Başarı Sistemi : 4
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/11
Yaş Yaş : 42

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 03, 2011 7:12 am

Teşekkür Ederim Allah sizden Razı Olsun. 2012 nin trial reseti için Şimdiden sağolun..

Hayırlı İşler Kolay Gelsin...
bombula
ÇIRAK
ÇIRAK
bombula

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/04/12
Yaş Yaş : 36

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 1:39 pm

hocam link silinmiş acaba yenileme imkanın varmı???????
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM   KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 9:03 pm

bombula demiş ki:
hocam link silinmiş acaba yenileme imkanın varmı???????

LİNK YENİLENMİŞTİR.!! BİLDİRİMİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM GÜLE GÜLE KULLANIN...

KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Advanced System Care Pro Türkçe Full
» internet download manager 5.19 Full + Türkçe + Crack + Key
» FLATCAST RADYOSUNA NASIL ÜYE OLUNUR RESİMLİ ANLATIM
» AirTies RT-205 port açma sabit ip alma resimli anlatım
» CCLEANER V2.21.940 TÜRKÇE