ETÇ BİLGİSAYAR & GÜVENLİK
total recall ( telefon konuşmasını kayıt eden program ) Uye_olÜyelik Sonrası E.Postanıza Gelen Meil İçindeki Aktifleştirme Linkine Tıklamadıgınızda Üyelik TAMAMLANMAYACAKTIR.!

| ~~ YÖNETİM ~~ |
total recall ( telefon konuşmasını kayıt eden program ) Uye_olÜyelik Sonrası E.Postanıza Gelen Meil İçindeki Aktifleştirme Linkine Tıklamadıgınızda Üyelik TAMAMLANMAYACAKTIR.!

| ~~ YÖNETİM ~~ |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 GÜN 24 SAAT BİLGİSAYAR GÜVENLİK VE CEP TELEFONU İLE TEKNİK DESDEK ALABİLECEGİNİZ NUMARAMIZ 0541 320 55 50

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

total recall ( telefon konuşmasını kayıt eden program )

YazarMesaj
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 190
Rep Gücü Rep Gücü : 444
Başarı Sistemi : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/05/10
Yaş Yaş : 38

total recall ( telefon konuşmasını kayıt eden program ) Empty
MesajKonu: total recall ( telefon konuşmasını kayıt eden program )   total recall ( telefon konuşmasını kayıt eden program ) Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 10:31 pm

İNTERNET ÜZERİNDEN FAYDALANDIĞINIZ KONULARA TEŞEKÜR EDİN DERKEN, ( TŞK,SĞL,SGLLL, ) GİBİ YADA KONUYA CEVAP YAZ LİNKİ GÖR ZORUNLULUGU VARKEN BUNADA, ( TŞK,SGL,SGLL,ADADADADAD,SGGGGGG,AAAAA,) GİBİ SAÇMA ŞEYLER YAZIN DENMİYOR BU DAVRANIŞLAR EMEGE SAYGI DEGİL SAYGISIZLIKTIR.! İNTERNET ORTAMINDA PAYLAŞIM SUNAN HERKES ADINA SİZDEN İSTENEN ŞEYLER FAYDALANDIGINIZ KONU ÜZERİNDE AÇIKLAYICI MESAJLAR ( İNDİRDİM KURDUM ÇALIŞIYOR, LİNK ÇALIYOR, İNDİRDİM ŞUNLARI YAPTIM AMA OLMADI YARDIMCI OLURMUSUNUZ YERİNE... BU NASIL PROGRAM ÇALIŞMIYOR YAZMAYIN. UMARIM BU KONUDA ANLAYIŞLI OLUR VE BU YAZIYI GÖZ ARDI ETMEDEN OKURSUNUZ.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Evet arkadaşlar total recal programının yüklemesi bitti program şimdi telefonumuzun uygulamalar menüsünde, sırada lisanlama işlemi var....

Lisan işleminide aynı şekil yapıyorsunuz bu rezimdeki yolları izliyorsunuz fakat bukez total recal degilde trecall key yazacak işlem bitince oda uygulamalar bölümünde olacak.

İlk önce Trecall key e tıklıyoruz ve keyimizi alıyoruz sonra Total Recal e tıklıyoruz kurulum sırasında 5 haneli keyimizi girip full yapıyoruz sonra ayarlarımızı yapıp programı aktif ediyoruz ve bu dk sonra gelen ve giden tüm aramalarınız kayıt altında....

SON EKRAN AŞAGIDAKİ GİBİ

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

sagsag[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]so so
https://etcbilgisayar.yetkin-forum.com

total recall ( telefon konuşmasını kayıt eden program )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» skype ücretsiz telefon konuşma programı
» program istek