ETÇ BİLGİSAYAR & GÜVENLİK
Advanced System Care Pro Türkçe Full  Uye_olÜyelik Sonrası E.Postanıza Gelen Meil İçindeki Aktifleştirme Linkine Tıklamadıgınızda Üyelik TAMAMLANMAYACAKTIR.!

| ~~ YÖNETİM ~~ |
Advanced System Care Pro Türkçe Full  Uye_olÜyelik Sonrası E.Postanıza Gelen Meil İçindeki Aktifleştirme Linkine Tıklamadıgınızda Üyelik TAMAMLANMAYACAKTIR.!

| ~~ YÖNETİM ~~ |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 GÜN 24 SAAT BİLGİSAYAR GÜVENLİK VE CEP TELEFONU İLE TEKNİK DESDEK ALABİLECEGİNİZ NUMARAMIZ 0541 320 55 50

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Advanced System Care Pro Türkçe Full

4 posters
YazarMesaj
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 190
Rep Gücü Rep Gücü : 444
Başarı Sistemi : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/05/10
Yaş Yaş : 38

Advanced System Care Pro Türkçe Full  Empty
MesajKonu: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 3:11 pm

BAŞLIK VE RESİMDEN ANLAYACAGINIZ GİBİ PROGRAM FULL RESİM KENDİ BİLGİSAYARIMDAN

ETÇ BİLGİSAYAR VE FORUM YÖNETİMİ TARAFINDAN 01-01-2011 TARİHİNDE KESİNLEŞEN ZORUNLU KONUYA CEVAB YAZ MA KALDIRILMIŞTIR.

BU KONUDAN İSE 19-01-2011 TARİHİNDE KALDIRILMIŞTIR. EMEĞE SAYGI ÇERÇEVESİ TŞR SGLL SBSBSB DEGİLDİR.

ÖRNEK: PROGRAMI İNDİRDİM KURDUM GÜZEL ÇALIYOR EMEGİNE SAGLIK. HEPSİ BU.......

::::..ÖN İZLEME..::::

Advanced System Care Pro Türkçe Full  Masa_a10

::::..PROGRAMIN ÜRETİCİSİNİN TANIMI..::::

Advanced SystemCare Free (eski adıyla Advanced WindowsCare Personal), onarım, korunmasına yardımcı olmak üzere temiz bir tek tıklama yaklaşımı ve optimize PC. 2006 yılından bu yana üzerinde 50 MİLYON indirmeler ile, bu fantastik, ödül kazanmış, ücretsiz PC onarım yazılım bilgisayarınız için bir araç "olmazsa olmaz" dır. % 100 hiçbir adware, spyware veya virüs ile güvenli, kullanımı inanılmaz derecede kolay bir PC bakım programı.

Neden pahalı "kayıt defteri temizleme" para atık, Advanced SystemCare Free, melodi onaracak PC düzeltmek için ve sizin için muhafaza - ücretsiz!

NOT: PROGRAM FREE DEGİLDİR.!! YANİ ÜCRETLİ PRO SÜRÜMÜNÜN FULL SÜRÜMÜDÜR.

::::..SİSTEM GEREKSİNİMLERİ..::::
300 MHz işlemci veya daha hızlı işlemci
256 MB RAM
boş sabit disk alanı 30 MB

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son ERDAL ÇELEBİ tarafından Çarş. Ocak 19, 2011 4:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://etcbilgisayar.yetkin-forum.com
aytekin2734
ÇIRAK
ÇIRAK
aytekin2734

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7
Rep Gücü Rep Gücü : 11
Başarı Sistemi : 1
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/11/10
Yaş Yaş : 42

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 9:23 am

teşekkürler spersin can dostum
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 10:51 am

aytekin2734 demiş ki:
teşekkürler spersin can dostum

önemli degil ne demek bizim işimiz bu :) ihtiyacın olursa burdan ilgili kısımlara yaz ilgilenirim......
karabatak783
ÇIRAK
ÇIRAK
karabatak783

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Rep Gücü Rep Gücü : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/01/11
Yaş Yaş : 30

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 12:30 pm

Eyvallah Kardeş
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 4:10 pm

karabatak783 demiş ki:
Eyvallah Kardeş

kardeş aslında mesaj yazma zorunlulugu kaldırıldı forumdan ama tek işimiz burası olmadıgı için bazı konularda kalmış. Gereksiz oldugu gibi insanlarıda mecbur tutuyoruz zaten yazmıyor yazanda tşk sgll diye anlamısız şeyle ryazıyor onlar daha çok sinir ediyor. Bizim bu yöntemle amaçladıgımız emeg saygı çerçevesinde teşekür degil, amacımız program hakkında bişeyler yazmanız, çalıyor indirdim link saglam kurdum sorun yok v.s diyer gelen misafire senin yorumun yol gözterir ama dedim ya insanlar tşr sgll abababa gibi şeyler yazıyor bu nedenle kaldırdık, burda kalmış kusura bakma hakkını helal et biz kimseye zorla bişey yaptırmıyoruz.
karabatak783
ÇIRAK
ÇIRAK
karabatak783

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/01/11
Yaş Yaş : 30

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 12:14 pm

ERDAL ÇELEBİ demiş ki:
karabatak783 demiş ki:
Eyvallah Kardeş

kardeş aslında mesaj yazma zorunlulugu kaldırıldı forumdan ama tek işimiz burası olmadıgı için bazı konularda kalmış. Gereksiz oldugu gibi insanlarıda mecbur tutuyoruz zaten yazmıyor yazanda tşk sgll diye anlamısız şeyle ryazıyor onlar daha çok sinir ediyor. Bizim bu yöntemle amaçladıgımız emeg saygı çerçevesinde teşekür degil, amacımız program hakkında bişeyler yazmanız, çalıyor indirdim link saglam kurdum sorun yok v.s diyer gelen misafire senin yorumun yol gözterir ama dedim ya insanlar tşr sgll abababa gibi şeyler yazıyor bu nedenle kaldırdık, burda kalmış kusura bakma hakkını helal et biz kimseye zorla bişey yaptırmıyoruz.
Zaten Zorla Yazmamıştım İdm 5.18 Serialde Senin Paylaşımından Buldum Buda Çalışıyordu Benden Yana Hakkım Helal Olsun Ama Önemli Olan Senin Hakkını Helal Etmem
Paylaşımlar İçin Çok Saolasın
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 1:21 pm

karabatak783 demiş ki:
ERDAL ÇELEBİ demiş ki:
karabatak783 demiş ki:
Eyvallah Kardeş

Zaten Zorla Yazmamıştım İdm 5.18 Serialde Senin Paylaşımından Buldum Buda Çalışıyordu Benden Yana Hakkım Helal Olsun Ama Önemli Olan Senin Hakkını Helal Etmem
Paylaşımlar İçin Çok Saolasın

bizler paylaşımcıyız kardeş yaptıgımız paylaşımlardan bir beklentimiz yok harcadıgım emegimin karşılıgı helal olsun... her ne konu olursa da 7 gün 24 saat ücretli ücretsiz her türlü hizmet emek esirgemeden yapılır bizde.. 7 gün 24 saat her türlü sorun için burdan msn den telefondan arayabilirsin....
aytekin2734
ÇIRAK
ÇIRAK
aytekin2734

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7
Rep Gücü Rep Gücü : 11
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/11/10
Yaş Yaş : 42

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 12:13 pm

teşekkürler erdalım yine süpersin herzamankı gibi özledim seni dostum
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 7:25 pm

aytekin2734 demiş ki:
teşekkürler erdalım yine süpersin herzamankı gibi özledim seni dostum

planlar içinde istanbul turu yok yavrum :) ama olursa zaten size ugramadan istanbul dışına çıkmam bilirsin :)
svgi
ÇIRAK
ÇIRAK
svgi

Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/04/11
Yaş Yaş : 36

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 9:30 am

emekleriniz için teşekkür ederim
ERDAL ÇELEBİ
Admin
Admin
ERDAL ÇELEBİ

MesajKonu: Geri: Advanced System Care Pro Türkçe Full    Advanced System Care Pro Türkçe Full  Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 5:20 pm

svgi demiş ki:
emekleriniz için teşekkür ederim
rica ederim her türlü sorunda teknik servisden yararlanabilirsiniz

Advanced System Care Pro Türkçe Full
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» internet download manager 5.19 Full + Türkçe + Crack + Key
» KASPERSKY 2011 FULL + TÜRKÇE + TRİAL RESET AYRI LİNKLERDE RESİMLİ ANLATIM
» CCLEANER V2.21.940 TÜRKÇE
» NFS UNDERGROUND 2 TEK LİNK 235 MB TÜRKÇE